cyber kids on real

Handen

Launch nowego produktu "Energia pod kontrolą"

Zaprojektowaliśmy identyfikację wizualną, kontent i materiały promocyjne nowego produktu energetycznego firmy Handen: "Energia pod kontrolą".

Energia pod kontrolą to produkt adresowany do przedsiębiorców, dla których koszty energii stanowią istotny składnik kosztów prowadzenia działalności. Produkt oparty jest na smart meteringu, czyli inteligentnym mierzeniu oraz analizie danych zużycia energii w firmie. To pozwala stworzyć indywidualną rekomendację dla każdego klienta, wykryć nieprawidłowości oraz wdrożyć plan optymalizacji energetycznej przedsiębiorstwa. W ramach produktu świadczone są też dodatkowe usługi min. inspekcje przedsiębiorstwa przez tzw.  przez Agentów Energetycznych, czy wdrażanie certyfikatów albo planowanie inwestycji w energooszczędną infrastrukturę. 

Dostaliśmy od Handen niezwykle ciekawe dane na temat rynku energetycznego. Naszym zadaniem było przedstawienie tych informacji w poradniku, w taki sposób,  aby były one interesujące i zrozumiałe dla każdej osoby, która niekoniecznie jest specjalistą w dziedzinie energetyki. Zobrazowanie fachowych i technicznych zagadnień za pomocą języka wizualnego zmniejsza próg wejścia w takie dane. Dlatego w key visualu zdecydowaliśmy się na dużą ilość ilustracji i infografik umożliwiających w jak najprostszy sposób ujęcie danego zagadnienia, co czyni je przystępnymi dla przeciętnego odbiorcy. 

Celem poradnika jest edukacja polskiego przedsiębiorcy na temat oszczędności jakie może poczynić w swojej firmie mądrze redukując koszty energii. W poradniku opisane są min. ciekawe case studie’s firm z różnych branż, gdzie wdrożony system kontroli wydatków pozwolił obniżyć koszty energii nawet o 40%. Ponad to zaprezentowane są twarde dane na temat trendów w energetyce na rynkach światowych oraz polskim, bo zdobyta wiedza pozwoli przygotować, zmodernizować i zabezpieczyć polską firmę przed nieuniknionym wzrostem cen energii w Polsce.

Kreacje kampanijne i materiały promocyjne przygotowała agencja Cyber Kids on Real. Treści merytoryczne poradnika „Energia pod kontrolą” zostały opracowana przez ekspertów z firm Handen i Teraz Energia. Za planowanie mediów odpowiedzialny jest Selectivv Mobile House. 

  • KLIENT handen
  • WWW handen.pl
  • ROK 2018

HANDEN to spółka sprzedająca gaz i energię od ponad 10 lat. Jako prywatny sprzedawca gazu ziemnego funkcjonujemy na terenie całego kraju. Nasze działania skupiają się na bezpiecznym i korzystnym dostarczaniu gazu i prądu małym oraz średnim przedsiębiorstwom. HANDEN poza sprzedażą gazu i energii ciągle wzbogaca ofertę o innowacyjne usługi związane z trendami w energetyce: smart metering, mikrogeneracja i odnawialne źródła energii, magazynowanie energii, smart grids i eklektromobilność. 

ENERGIA POD KONTROLĄ to nazwa pakietu usług oferowanych wspólnie przez HANDEN i TERAZ ENERGIA w ramach partnerstwa biznesowego. Są to nowoczesne usługi klasy Digitalizacji Energetyki kierowane do przedsiębiorstw i Klientów instytucjonalnych.

TERAZ ENERGIA działa od 2013 roku i jest w 100% spółką polską. Tworzymy zespół inżynierów energetyków, elektroników, informatyków, mechaników i ekonomistów. Działamy na rynku usług związanych z efektywnością energetyczną, zarządzaniem rozproszoną generacją, konsumpcją i magazynowaniem energii elektrycznej i cieplnej.

ZAMKNIJ

Korzystając z serwisu internetowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Pliki cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj