cyber kids on real

Pressroom

12/12/2016

Agencja Cyber Kids on Real jest odpowiedzialna za stworzenie stylebooka (tzw. “manuala”) dla brand journala stworzonego przez Allegro.

_magazyn.allegro to pierwszy w Polsce brand journal marki Allegro stworzony latem 2015 roku na bazie oprogramowania Prowly. Jest nowoczesnym medium internetowym, które inspiruje do zakupów i wspiera edukację konsumentów, dostarcza eksperckiej wiedzy z zakresu e-commerce oraz dzieli się unikatowym insightem Allegro na temat rynku e-commerce, trendów i zachowań konsumentów. Brand journal integruje komunikację marki Allegro do wszystkich grup odbiorców serwisu. Wszystko to w nowoczesnym formacie i w multimedialnej oprawie.

Cyber Kids on Real opracowało dla redakcji _magazynu.allegro manual do pracy nad treściami wizualnymi. W trakcie prac powstał m.in. zestaw wzorcowych szablonów do pracy nad ilustracjami i zdjęciami umieszczanymi w serwisie, a także lista wskazówek dotyczących opracowania materiałów dla redaktorów oraz współpracowników magazynu: grafików, fotografów, agencji. Opracowane zasady pozwolą zarządzać w sposób spójny wizerunkiem _magazynu.allegro i dostosowywać go do aktualnych potrzeb np. wakacji, czy okresu świątecznego.

- Gdy powstaje projekt magazynu internetowego, projektant zakłada określoną formę treści. Po jakimś czasie działania serwisu - pojawiają się różnice między początkowymi założeniami, a obecną formą artykułów. Redaktorzy weryfikują dostępność wizualnego kontentu, pojawiają się nowe pomysły na konstruowanie treści i dochodzą nowe potrzeby, na przykład w sferze content marketingu. To jest odpowiedni moment na ewaluację serwisu. Widać wyraźnie co można polepszy, co ustandaryzowa. Serwis wkracza w nowy etap swojego funkcjonowania i to jest ten moment kiedy możemy pomóc. – powiedział Dominik Cymer, Dyrektor Kreatywny Cyber Kids on Real.

Klient, w drodze rekomendacji, sam zgłosił się do agencji.

***

Cyber Kids on Real to agencja reklamowa realizująca kampanie ATL, Digital. Równolegle z pracami dla klientów eksperymentują w realizacjach z pogranicza sztuki i dizajnu. Prace agencji zostały nagrodzone w konkursach: KTR, Projekt Roku, Kreatura, MUST HAVE, Dobry Wzór, Webstar. Projekty Cyber Kids on Real prezentowane są na Polskich oraz międzynarodowych wystawach, galeriach i festiwalach. Więcej informacji na www.cyberkids.pl

Allegro jest obecnie jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm technologicznych w Polsce i jednocześnie największą platformą handlu elektronicznego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Według niezależnych badań jest też od lat najsilniejszą marką handlową w Polsce, co potwierdzają Ranking Polskich Marek Rzeczpospolitej oraz zestawienie Superbrands, według którego Allegro jest jedną z sześciu najsilniejszych marek w Polsce. Według branżowego badania Gemius/PBI serwis Allegro.pl jest odwiedzany miesięcznie przez 14 mln użytkowników.

Kontakt
Steinke Communications
Maja Sztenke
tel. 602 455 787
maja@steinke.com.pl

ZAMKNIJ

Korzystając z serwisu internetowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Pliki cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj