cyber kids on real

Pressroom

18/12/2014

Med Patent, producent urządzeń ortopedycznych i rehabilitacyjnych zmienia wizerunek.

Marka Med Patent wraz z rodziną marek produktowych została odświeżona, a nowa identyfikacja wizualna ma sugerować wyższą jakość oraz nastawienie na klienta świadomego zdrowego stylu życia.

Firma Med Patent ze swoimi produktami jest obecna na polskim rynku od lat 90. Prowadzi sprzedaż w telemarketach oraz w sieciach sklepów ortopedycznych. Jak twierdzą przedstawiciele firmy, marka potrzebowała zredefiniowania własnych atrybutów, zmiany identyfikacji i nowego sposobu komunikacji wizualnej.

Wprowadzono nową szatę graficzną opakowań produktów. Aby odróżnić się od konkurencji warstwa wizualna jest odmienna od ortopedycznych standardów wizualnych. Nowy wizerunek marek produktowych jest bardziej uniwersalny i bliższy estetyce produktów codziennego użytku.

Nową szatę graficzną otrzymał też serwis www zawierający informacje o produktach, serię ulotek i standów oraz materiały pomocnicze dla dystrybutorów i kontrahentów.

Jednocześnie marka Med Patent z nowym znakiem graficznym stała się parasolem dla swoich produktów i gwarantem ich jakości. W portfelu marki znajdują się następujące produkty: Pajączek „1” na proste plecy, Pajączek „2” na proste plecy i płaski brzuch, Jeżyk - mata dla dzieci i dorosłych z szerokim zakresem działania i Kangurek (pas ciążowy), który odciążą plecy w ciąży, minimalizuje konsekwencje rozejścia mięśni prostych brzucha podczas ciąży.

ZAMKNIJ

Korzystając z serwisu internetowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Pliki cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj