cyber kids on real

WARSAW SHORE

Kampania nowego sezonu dla MTV Polska.


Stworzyliśmy koncepcję kreatywną i spot do kampanii promującej piąty sezon reality show – „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” dla MTV Polska.

Kampania promująca nowy sezon „Warsaw Shore” była emitowana na kanałach telewizyjnych Viacom International Media Networks Polska i Internecie od 14 lutego 2016 roku. Odpowiadamy za koncepcję kampanii, realizację spotów i sesji zdjęciowej. 

Do tej pory, niemal wszystko w programie, zmieniało się jak w kalejdoskopie. Nasza kampania miała zaskoczyć widzów. Zapowiedzieć coś nieoczekiwanego, przełamującego dotychczasowy świat „Ekipy z Warszawy”. Nasz wybór nieprzypadkowo więc padł na ślubną stylistykę, mającą w sobie tak często wiele z kiczu i tandety. Świadomie to wykorzystaliśmy i zderzyliśmy z identyfikacją MTV. Obraz łamiący ogólnie przyjęte granice estetyczne miał być przesadzony na wszystkich płaszczyznach. 

Naszym celem było odważne i niekonwencjonalne zakomunikowanie: to nie tylko dla przeciętnego widza, ale też dla fanów kontrowersji „Warsaw Shore”

30-sekundowy spot, którego bohaterami są uczestnicy Warsaw Shore, wyreżyserowali Łukasz Gronowski oraz Natalia Jakubowska. Autorem zdjęć do kampanii jest Jacek Kołodziejski. Za produkcję była odpowiedzialna: Aleksandra Sawicka. Postprodukcję spotu zrealizowało studio: Crush Creative z Brighton.

  • KLIENT Viacom International Media Networks
  • WWW mtv.pl
  • ROK 2016

„Warsaw Shore” to program telewizyjny typu reality show emitowany od 2013 roku na antenie MTV Polska. Widzowie śledzą w nim losy grupy imprezowiczów, którzy przeżywają szalone przygody w Warszawie, Łebie, a teraz również we Wrocławiu. Premiera piątego sezonu odbyła się w niedzielę, 28 lutego, o 23:00 na antenie MTV Polska, a zaraz potem pojawiła się na stronie www.mtv.pl i w aplikacji MTV Play.

ZAMKNIJ

Korzystając z serwisu internetowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Pliki cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj