cyber kids on real

KONTAKT ENERGIA

Branding i materiały promocyjne sprzedawcy energii elektrycznej.

Kontakt Energia to dynamicznie rozwijająca się firma energetyczna, niezależny sprzedawca oferujący energię elektryczną na terenie całej Polski. W 2014 roku marka weszła do portfolio grupy Duon.

Kontakt Energia to firma z polskim kapitałem, której stabilność finansową gwarantuje lider spośród niezależnych firm z sektora energetycznego w kraju – AMB Energia S.A., a także pozostali udziałowcy – polskie fundusze inwestycyjne.

Opracowaliśmy koncepcję marki, w tym: wartości i atrybuty marki, pozycjonowanie, nazwę, identyfikację wizualną i księgę znaku, stronę internetową: www.kontaktenergia.pl. Byliśmy także odpowiedzialni za przygotowanie materiałów promocyjnych.

W 2014 roku Grupa DUON wykupiła markę Kontakt Energia.

Kontakt Energia to dynamicznie rozwijająca się firma energetyczna, niezależny sprzedawca oferujący energię elektryczną na terenie całej Polski. To firma z polskim kapitałem, której stabilność finansową gwarantuje lider spośród niezależnych firm z sektora energetycznego w kraju - AMB Energia S.A., a także pozostali udziałowcy - polskie fundusze inwestycyjne.

ZAMKNIJ

Korzystając z serwisu internetowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Pliki cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj