cyber kids on real

Aegon Program Finansowania Studiów + 

Koncepcja kreatywna i realizacja kampanii dla Grupy Aegon w Polsce

Odpowiadamy za koncepcję kreatywną i realizację kampanii dla Grupy Aegon w Polsce. Kampania promująca Aegon Program Finansowania Studiów + wystartowała 10 września 2016 i była emitowana w telewizji oraz internecie.

Adresatami kampanii są rodzice dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, a także ich rodziny. Produkt Aegon Program Finansowania Studiów + został stworzony, by pomóc im w zgromadzeniu i zagwarantowaniu kapitału na studia dziecka, na wybranej uczelni w Polsce lub za granicą.

W ramach kampanii powstał spot reklamowy 30” i jego skrót do 15”, który był emitowany w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych oraz na kanałach tematycznych. Spoty przekierowują na platformę internetową edu.aegon.pl, na której znajdują się informacje o kosztach studiowania w Polsce i za granicą. Ponadto media plan kampanii obejmuje również kampanię w internecie, w tym działania na Facebooku.

W spocie pokazujemy kolorowy, ale nie przesłodzony świat dziecka, które podczas zabawy wciela się w różne role. W ten sposób opowiadamy historię o rozwoju dziecka, pokazujemy jego edukacyjną drogę. Celem kampanii jest uświadomienie rodzicom tego, że studia kosztują, a środki na nie najlepiej zaplanować jak najwcześniej. Kampania mówi językiem lekkim, nieco humorystycznym, w obrazie budujemy pozytywny przekaz i dajemy rozwiązanie w postaci produktu edukacyjnego, o którym warto poinformować rodziców.

Kampania telewizyjna i digitalowa kieruje na specjalnie stworzoną platformę internetową www.edu.aegon.pl. Ma służyć ona przede wszystkim rodzicom, którzy szukają informacji o realnych kosztach studiów. W postaci interaktywnej zabawy (aplikacji), angażującej rodzica, przedstawione są różne możliwości potencjalnej edukacji wyższej dziecka oraz związane z tym koszty. Aplikacja dopasowuje do wyborów rodziców odpowiedni pakiet produktu edukacyjnego. – informuje Arkadiusz Chmurzyński Dyrektor E-commerce i Marketingu w Aegon.

Na stronie www.edu.aegon.pl prezentowane są twarde dane na temat wyższych uczelni w Polsce i na świecie oraz zestawienia atrakcyjnych kierunków, trendy w studiowaniu i popularne zawody. Materiały użyte w serwisie stworzono na bazie specjalnych raportów, które co roku przygotowuje dla Aegon agencja badawcza Millward Brown Poland.

  • KLIENT GRUPA KAPITAŁOWA AEGON W POLSCE
  • WWW EDU.AEGON.pl
  • ROK 2016

Spot wyreżyserowali Jacek Kołodziejski, Dominik Cymer i Magdalena Charytończyk, a producentem jest Aleksandra Orzechowska. Podobnie jak w poprzednich spotach, lektorem jest Łukasz Nowicki, a za postprodukcję odpowiada LUNAPARK motion arts collective.
Współpraca pomiędzy Grupą Kapitałową Aegon w Polsce i agencją Cyber Kids on Real trwa od 2014 r.

ZAMKNIJ

Korzystając z serwisu internetowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Pliki cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj