cyber kids on real

Comedy Club

Kampania promocyjna nowego programu kanału Comedy Central.

Odpowiadamy za kampanię pod hasłem „Michał Kempa powie Ci jak żyć. Stand-up cię ocali” promującą pierwszy sezon programu „Comedy Club”.


Koncepcję kreatywną kampanii zbudowaliśmy na idei „życiowych porad” Michała Kempy, który prowadzi program Comedy Club. Każda z porad jest już sama w sobie zabawnym zmaganiem się bohatera filmu z rzeczywistością. Filmy kończą się zabawną puentą w stylu Michała Kempy i konkluzją, że tylko stand-up może nas ocalić. Bo najlepszym lekarstwem na troski codzienności jest śmiech. 

Na potrzeby kampanii zostały zrealizowane digitalowe i outdoorowe kreacje oraz 3 spoty, których bohaterem jest Michał Kempa. Spoty będą emitowane na kanałach telewizyjnych Viacom International Media Networks Polska i w Internecie.

Comedy Club - Michał Kempa powie Ci jak żyć. Porada numer 46. from Cyber Kids on Vimeo.

Program Comedy Club poprowadzi Michał Kempa, a wystąpią w nim zarówno znani przedstawiciele sceny komediowej w Polsce jaki i ci, którzy w stand-up’ie stawiają pierwsze kroki.„Comedy Club” to lokalna produkcja Comedy Central Polska. W programie wystąpią m.in. Janek Wolańczyk, Karol Modzelewski, Wojciech Fiedorczuk, Łukasz „Lotek” Lodkowski, Rafał Rutkowski, Katarzyna Piasecka i Tomasz Jachimek, Michał Kempa. 

W ramach kampanii planowane są działania PR, plan mediowy obejmuje: kampanię zasięgową w Internecie: emisję formatów displayowych, kampanię na platformach VOD, w social mediach oraz kampanię outdoorową.

Comedy Club - Michał Kempa powie Ci jak żyć. Porada numer 46. from Cyber Kids on Vimeo.

  • KLIENT Comedy Central
  • WWW www.comedycentral.pl
  • ROK 2017

Kreacje użyte w kampanii przygotowała agencja Cyber Kids on Real. Spoty powstały w kooperacji  Cyber Kids on Real i VIACOM. Za produkcję sesji zdjęciowej była odpowiedzialna Aleksandra Orzechowska. 
Współpraca pomiędzy marką ComedyCentral i agencją Cyber Kids on Real trwa od 2015 r.

ZAMKNIJ

Korzystając z serwisu internetowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Pliki cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj