cyber kids on real

Festiwal Tradycji Literackich

Stworzyliśmy materiały promocyjne dla Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu.

W tym  roku, w Muzeum Pana Tadeusza ma miejsce pierwsza edycja Festiwalu Tradycji Literackich. Bohaterami tej edycji są Adam Mickiewicz i Tadeusz Różewicz. Nawet jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy: tradycja przenika wszystkie sfery naszego życia: dyskurs społeczny i polityczny, literaturę, kulturę i sztukę, obyczaje i zjawiska.

Możemy kontestować tradycję, ale tradycja ma wpływ na nasze życie: choćby poprzez nasze otoczenie. Gdy z kolei ją negujemy, dystansujemy się do niej to zmagamy się właśnie z tradycją. Trzeba sobie zdać sprawę, że tradycja dotyka nas, czy chcemy tego czy nie. Tradycja pozostanie bardzo aktualna i współczesna.
Dlatego identyfikacja wizualna Festiwalu traktuje symbolicznie tradycję, jako mechanizm, konstrukcję, która przenika wiele poziomów.

Festiwal Tradycji Literackich pokazuje tradycję w wielu kontekstach i ujęciach. Od bardzo specjalistycznych i naukowych: debat spotkań, publikacji. Poprzez bardziej przystępne dla szerszej publiczności aktywności i wydarzenia.

  • KLIENT Muzeum pana tadeusza
  • WWW  muzeumpanatadeusza.ossolineum.pl
  • ROK 2017

Kreacje i materiały promocyjne agencja Cyber Kids on Real.
Autorem zdjęcia jest Jacek Kołodziejski.

ZAMKNIJ

Korzystając z serwisu internetowego wyrażasz zgodę na używanie plików cookie. Pliki cookie możesz zablokować za pomocą opcji dostępnych w przeglądarce internetowej. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij tutaj